Pastviny 2022LETNÍ SCÉNA VÍTĚZNÁ

12. srpna 2022 od 20:00hodin

logo_vseomuzcich

Divácky oblíbená komedie od nejhranějšího chorvatského autora Miro Gavrana o tom, jak muži sami sebe vidí a za co se nestydí i stydí. Dokonalá směsice testosteronu, citů a striptýzu nenechá vaši bránici v klidu. ,,O mužích pro ženy, aby je opět nepochopily.“

Po stovkách úspěšných repríz nyní v novém nastudování.

Délka představení: 1 hod. 50 min. včetně přestávky. 

13. srpna 2022 od 20:00hodin

libanky

Komedie o stanování v chorvatském kempu, lásce po padesátce i v pětadvaceti, dvojčatech, prázdninovém opalování, šnorchlování a koloběhu života nejen na Jadranu. 

Manželé Eva a Bob si vyjedou připomenout svou svatební cestu, aby se připravili na blížící se každodenní důchodové soužití. Vydrží čelit tak velkému množství společně tráveného volného času? Budou si mít ještě vůbec co říct? A jakou roli během jejich dovolené sehrají mladí milenci, kteří si v kempu postaví stan vedle nich?

Délka představení 2 hod. 20 min. včetně přestávky.

14. srpna 2022 od 20:00hodin

Lovci bobrů

mailing bobri

Prosluněná prázdninová komedie o návštěvnících malého bufetu na břehu Berounky. Vilda touží po výjimečnosti, Bohuna po miminu, Béďa nezbytně potřebuje klid, Kraken chce mít vlastní fitko a Alda sní o tom, že umlátí lopatou všechny bobry, kteří mu u řeky ožírají stromy. Přijďte se zasmát životu, který je tak obyčejný, že se nedá žít!

Autor a režie: Patrik Hartl

Vstupenky na jednotlivá představení jsou v prodeji i na www.studiodva.cz

Pastviny 2021LETNÍ SCÉNA VÍTĚZNÁ

Na základě čerpání zkušeností z produkce roku 2020 jsme již pro rok 2021 zrealizovali masivní terénní úpravy tak, abychom o cca 1m zvýšili prostor jeviště. Dále jsme více vysvahovali hlediště od desáté řady a zároveň ještě zvýšili terén pro umístění posledních řad, také jsme částečně přesadili zeleň. Prostě jsme upravili areál letní scény Vítězná tak, aby již každý divák, byť i ten v poslední řadě, měl nerušený pohled na všechna naše představení. Těšíme se na vás, Naďka, Petr a klučíci 🙂

Vstupenky na jednotlivá představení jsou v prodeji i na www.studiodva.cz

13. srpna 2021 od 20:00

logo_duety

Komedie o zvláštnosti vztahů a věčném hledání štěstí mezi muži a ženami.
Čtyři herecké a pěvecké duety. Dva životní ztroskotanci seznamující se na inzerát, velký šéf se svojí věrnou sekretářkou, manželský pár na dovolené snů a ne úplně nejmladší nevěsta, co se za „podpory“ svého cynického bratra vdává již potřetí. Člověk je podivný tvor a i uprostřed totální apokalypsy nepřestane doufat. Někdy k povzbuzení stačí jen maličkost.

14. srpna 2021 od 20:00

kut.logo

Velmi komická černá komedie plná ironie o těžkém údělu muže v současném světě. Doba je v krizi, svět je v krizi, vztahy jsou v krizi, to je všeobecně známo, ale pozor: I muži jsou v krizi! Přicházejí postupně o svá poslední výsadní práva a pozice neohrožených vládců vesmíru. Jedno z posledních míst mužského sebevědomí a sebeurčení se nachází v kotelně pod supermarketem Happycentrum. Schází se zde každou sobotu čtyři stateční muži schovaní před svými shoppingujícími manželkami. Na pár hodin se stávají opět pravými chlapy. Kouří, pijí pivo a koukají se na fotbal. Podaří se jim uhájit tento ostrůvek svobody? A jsou tu opravdu ještě sami sebou, nebo se tu jen zbaběle schovávají před faktem, že svůj boj o důstojné místo ve společnosti už prohráli?

15. srpna 2021 od 20:00

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je libanky.png.

Opět představujeme báječnou komedie psanou přímo na tělo Evě Holubové a Bobovi Kleplovi z pera Patrika Hartla!

Komedie o stanování v chorvatském kempu, lásce po padesátce i v pětadvaceti, dvojčatech, prázdninovém opalování, šnorchlování a koloběhu života nejen na Jadranu. 

Manželé Eva a Bob si vyjedou připomenout svou svatební cestu, aby se připravili na blížící se každodenní důchodové soužití. Vydrží čelit tak velkému množství společně tráveného volného času? Budou si mít ještě vůbec co říct? A jakou roli během jejich dovolené sehrají mladí milenci, kteří si v kempu postaví stan vedle nich?

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je DSF5273.jpg.

Pastviny 2020LETNÍ SCÉNA VÍTĚZNÁ

Vstupenky na jednotlivá představení jsou v prodeji na www.studiodva.cz

Jedná se o třetí ročník našeho „divadlení“, a tak jsme se rozhodli, že zkusíme našim divákům nabídnout představení hned tři! Bude to, jak se říká jízda 🙂 14. 15. a 16. srpna bude ve Vítězné největší koncentrace příznivců divadelního umění v Královehradeckém kraji, a to jak ze strany diváků, tak si troufnu říci i ze strany hereckých hvězd a osobností!

Vždyť tituly, jako Brouk v hlavě, 4 sestry a Líbánky na Jadranu nabízejí to nejlepší, co současná produkce divadla Studio DVA nabízí!

14. srpna 2020 od 20:00

Nejhranější dílo francouzského dramatika Georgese Feydeaua patří mezi nejslavnější situační komedie všech dob. Co mají společného téměř dokonalý manžel pan Champboisy s poněkud slaboduchým hotelovým sluhou Boutonem? Jak dopadnou záletníci a čím budou potrestáni? A kdo vlastně nasadil paní Marcele brouka do hlavy? V proslulé dvojroli se představí Filip Blažek, spolu s ním Jitka Schneidrová, Roman Štabrňák, Michal Slaný, Štěpán Benoni, Berenika Kohoutová a další…


15. srpna 2020 od 20:00

Komedie od nejlepšího autora dnešní doby – Patrika Hartla!

Komedie o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích, chlípném včelaři a překvapení v kompostu.  Táta měl hodně rád ženy, takže má každá z jeho dcer jinou mámu. Ale i povahu, rozmary, potíže a touhy. 4 sestry jsou punkovou crazy komedií o tom, že i když si pořádně lezete na nervy, je zábavnější prožít život s rodinou než bez ní.

vizual_4s_3

Zde se vám představí v hlavních rolích Ivana Chýlková, Berenika Kohoutová, Jana Stryková, Anna Šišková i Roman Štabrňák

16. srpna 2020 od 20:00

Další bájená komedie psaná přímo na tělo z pera Patrika Hartla!

Komedie o stanování v chorvatském kempu, lásce po padesátce i v pětadvaceti, dvojčatech, prázdninovém opalování, šnorchlování a koloběhu života nejen na Jadranu. 

Manželé Eva a Bob si vyjedou připomenout svou svatební cestu, aby se připravili na blížící se každodenní důchodové soužití. Vydrží čelit tak velkému množství společně tráveného volného času? Budou si mít ještě vůbec co říct? A jakou roli během jejich dovolené sehrají mladí milenci, kteří si v kempu postaví stan vedle nich?

Pastviny 2019

Pro rok 2019 byl nachystán opět repertoár dvou divadelních představení a to tentokráte v rámci jednoho divadelního víkendu. První představení bylo Sex pro pokročilé. Zde opět excelují manželé Karel Roden a Jana Krausová. Představení vtáhlo diváky do děje tak, že někteří ani nezaznamenali malou letní přeháňku, která se na Huntířovem přenesla. Vystoupení mělo opět veliký úspěch a my společně s vámi byli nadšeni, že se k nám tito herci rádi vrací. Pro druhý den bylo nutno hlediště dokonce rozšiřovat, protože zájem o představení Líbánky na Jadranu, kde zejména Eva Holubová s Bobem Kleplem podávají naprosto okouzlující a impozantní výkon, a které je naprosto beznadějně vyprodané během několika dní od zahájení prodeje vstupenek, a to ať je to kdekoli v České republice. I nám se stalo, že jsme museli spoustu žadatelů o vstupenky odmítat a proto? Proto jsme toto vystoupení zařadili do programu i na rok 2020. Je nám velikou ctí, že právě Eva Holubová si Vítěznou tolik oblíbila, a že se sem tak ráda vrací. V roce 2020 to bude již potřetí, Poprvé vystupovala v Huntířově před pár lety se svou van women show Hvězda.

Tato dvě představení nás přesvědčila o tom, že to má smysl a že bychom i nadále chtěli do Vítězné a vůbec do našeho kraje tato úspěšná představení našim divákům zprostředkovávat.

Pastviny 2018

V roce 2018 jsme zahájili spolupráci se společností studio DVA a zkusili na pastvinách pensionu Konírna uspořádat první dvě představení….

Z prvu šílený nápad kdy mezi našimi koňmi měla vyrůst klasická stage s hledištěm minimálně pro 500 diváku se ale postupně začala naplňovat a v červnu roku 2018 bylo vše nachystáno pro první představení, kterým bylo veleúspěšné vystoupení všech aktérů v divadelní inscenaci Vše o mužích, ve kterém excelují Maroš Kramár, Filip Blažek a Michal Slaný.

Sice to bylo vše nové a pro nás neznalé, ale rozhodli jsme se v tom roce uspořádat představení dvě, proto i v srpu byla „aréna přichystána i pro další stár divadla studio DVA, a to Karla Rodena a Janu Krausovou v divadelní inscenaci O lásce.

Nadšení diváků i reakce protagonistů nás přiměli k tomu, abychom nová představení zkusili nabídnout divákům i v roce následujícím….