Pastviny 2020LETNÍ SCÉNA VÍTĚZNÁ

Vstupenky na jednotlivá představení jsou v prodeji na www.studiodva.cz

Jedná se o třetí ročník našeho „divadlení“, a tak jsme se rozhodli, že zkusíme našim divákům nabídnout představení hned tři! Bude to, jak se říká jízda 🙂 14. 15. a 16. srpna bude ve Vítězné největší koncentrace příznivců divadelního umění v Královehradeckém kraji, a to jak ze strany diváků, tak si troufnu říci i ze strany hereckých hvězd a osobností!

Vždyť tituly, jako Brouk v hlavě, 4 sestry a Líbánky na Jadranu nabízejí to nejlepší, co současná produkce divadla Studio DVA nabízí!

14. srpna 2020 od 20:00

Nejhranější dílo francouzského dramatika Georgese Feydeaua patří mezi nejslavnější situační komedie všech dob. Co mají společného téměř dokonalý manžel pan Champboisy s poněkud slaboduchým hotelovým sluhou Boutonem? Jak dopadnou záletníci a čím budou potrestáni? A kdo vlastně nasadil paní Marcele brouka do hlavy? V proslulé dvojroli se představí Filip Blažek, spolu s ním Jitka Schneidrová, Roman Štabrňák, Michal Slaný, Štěpán Benoni, Berenika Kohoutová a další…


15. srpna 2020 od 20:00

Komedie od nejlepšího autora dnešní doby – Patrika Hartla!

Komedie o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích, chlípném včelaři a překvapení v kompostu.  Táta měl hodně rád ženy, takže má každá z jeho dcer jinou mámu. Ale i povahu, rozmary, potíže a touhy. 4 sestry jsou punkovou crazy komedií o tom, že i když si pořádně lezete na nervy, je zábavnější prožít život s rodinou než bez ní.

vizual_4s_3

Zde se vám představí v hlavních rolích Ivana Chýlková, Berenika Kohoutová, Jana Stryková, Anna Šišková i Roman Štabrňák

16. srpna 2020 od 20:00

Další bájená komedie psaná přímo na tělo z pera Patrika Hartla!

Komedie o stanování v chorvatském kempu, lásce po padesátce i v pětadvaceti, dvojčatech, prázdninovém opalování, šnorchlování a koloběhu života nejen na Jadranu. 

Manželé Eva a Bob si vyjedou připomenout svou svatební cestu, aby se připravili na blížící se každodenní důchodové soužití. Vydrží čelit tak velkému množství společně tráveného volného času? Budou si mít ještě vůbec co říct? A jakou roli během jejich dovolené sehrají mladí milenci, kteří si v kempu postaví stan vedle nich?

Pastviny 2019

Pro rok 2019 byl nachystán opět repertoár dvou divadelních představení a to tentokráte v rámci jednoho divadelního víkendu. První představení bylo Sex pro pokročilé. Zde opět excelují manželé Karel Roden a Jana Krausová. Představení vtáhlo diváky do děje tak, že někteří ani nezaznamenali malou letní přeháňku, která se na Huntířovem přenesla. Vystoupení mělo opět veliký úspěch a my společně s vámi byli nadšeni, že se k nám tito herci rádi vrací. Pro druhý den bylo nutno hlediště dokonce rozšiřovat, protože zájem o představení Líbánky na Jadranu, kde zejména Eva Holubová s Bobem Kleplem podávají naprosto okouzlující a impozantní výkon, a které je naprosto beznadějně vyprodané během několika dní od zahájení prodeje vstupenek, a to ať je to kdekoli v České republice. I nám se stalo, že jsme museli spoustu žadatelů o vstupenky odmítat a proto? Proto jsme toto vystoupení zařadili do programu i na rok 2020. Je nám velikou ctí, že právě Eva Holubová si Vítěznou tolik oblíbila, a že se sem tak ráda vrací. V roce 2020 to bude již potřetí, Poprvé vystupovala v Huntířově před pár lety se svou van women show Hvězda.

Tato dvě představení nás přesvědčila o tom, že to má smysl a že bychom i nadále chtěli do Vítězné a vůbec do našeho kraje tato úspěšná představení našim divákům zprostředkovávat.

Pastviny 2018

V roce 2018 jsme zahájili spolupráci se společností studio DVA a zkusili na pastvinách pensionu Konírna uspořádat první dvě představení….

Z prvu šílený nápad kdy mezi našimi koňmi měla vyrůst klasická stage s hledištěm minimálně pro 500 diváku se ale postupně začala naplňovat a v červnu roku 2018 bylo vše nachystáno pro první představení, kterým bylo veleúspěšné vystoupení všech aktérů v divadelní inscenaci Vše o mužích, ve kterém excelují Maroš Kramár, Filip Blažek a Michal Slaný.

Sice to bylo vše nové a pro nás neznalé, ale rozhodli jsme se v tom roce uspořádat představení dvě, proto i v srpu byla „aréna přichystána i pro další stár divadla studio DVA, a to Karla Rodena a Janu Krausovou v divadelní inscenaci O lásce.

Nadšení diváků i reakce protagonistů nás přiměli k tomu, abychom nová představení zkusili nabídnout divákům i v roce následujícím….